Hakkımızda

Google Plus Share
Facebook Share

Suoud şirket

Türk
şirket lider danışmanlık ve iş yönetimi, CEO, Sayın Dr. Muhammed Saud tarafından Türk Cumhuriyeti'nde 2011 yılında kurulmuştur almaktadır. Suoud , şirketin amacı - Türk Cumhuriyeti'nde merkezli - ilişkili şirketlerin kar marjını şişirme, bu pazar için seçilmiş ve verimli ve kaliteli çalışma fırsatı yaratmak için modern idari ve ekonomik araçlar sağlamak yoluyla.
 

Suoud

Rakip şirketlerin çoğu gerekli danışmanlık ve çalışmaları ise başarabileceği bir oranla mütevazı kar elde etmek için çalışma böylece Suud kurulması ve piyasada ihtiyaç boşluğu fikri geldi. Buna ek olarak, bu şirketlerin bazılarının kendilerine daha fazla kar ve üretim muhafaza kaynaklarını elde etmek için fırsat kaybeden, verimli ve düşük kaliteli çalışıyoruz.

 
Suoud stratejileri

Vizyon: Biz önde gelen ülkeleri için sanayi ve idari ve ekonomik danışmanlık ihracat olduğunu - çevremizdeki.

 

mesajı: Biz rakip şirketlerin kar marjı şişirmek ve iş oranı verimliliğini ve kalitesini artırmak amacıyla çalışıyoruz. Allah'ın kelimeleri Gerçek: "Yemek ve fazlalığı ile atık değil içmek

 

Değerler: artan kar - aşırı maliyetlerin düşürülmesi - artan kalite - yüksek verimlilik - müşteri - Kültür - Yarışma

 

 

Müşteriler
Suoud hedef şirket, rekabet ve pazar payı artışı için arıyoruz global markalar da dahil olmak üzere, farklı ve çeşitli şirketleri.

Ortakları
Bizi ziyaret et
Yildiztepe.Mahaliesi.Bağcilar.cad.No.50A/ Bağcilar/istanbul
Mail gönder
info@suoud.com
Bizi arayın
+90 02124334795
Mobile
+905444245000